Pracownicy

Informacje o pracownikach katedry


 

Kierownik Katedry: Prof. dr hab. n. med. Aleksander L. Sieroń
Tel.: (32) 208 8382
Faks: (32) 208 8382
E-mail: alsieron@sum.edu.pl

Sekretariat: 
Aldona Kurek - tel. wew. 8382, e-mail: akurek@sum.edu.pl


Zakład Biologii Molekularnej: 

Pracownicy dydaktyczno-naukowi:


Dr n. med. Aleksandra Auguściak-Duma – adiunkt- tel. wew. 8385, pok. 419; e-mail: aaugusciak@sum.edu.pl

Dr n. med. Marta Lesiak -adiunkt- tel. wew. 8385, pok. 419; e-mail: mlesiak@sum.edu.pl

Mgr Agnieszka Fus - asystent- tel. wew. 8388, pok. 418; afus@sum.edu.pl

Mgr Malwina Botor - asystent- tel. wew. 8388, pok. 418; mbotor@sum.edu.pl

Pracownicy dydaktyczni

Mgr Karolina Stępień - asystent dydaktyczny - tel. wew. 8388, pok. 418; kbugaj@sum.edu.pl

Mgr Marta Krajewska - asystent dydaktyczny - tel. wew. 8388, pok. 418; mkrajewska@sum.edu.pl

 

Pracownicy inżynieryjno-techniczni:

Mgr inż. Maria Krzak - tel. wew. 8393, pok. 419; e-mail: mkrzak@sum.edu.pl

Jerzy Podsiadło - Starszy technik  tel. wew. 8393, pok. 419; e-mail: jpodsiadlo@sum.edu.pl

 

Doktoranci:

Mgr Karolina Stępień- tel. wew. 8388, pok. 418; e-mail: kbugaj@sum.edu.pl

 

Zakład Genetyki Klinicznej: 

 

Kierownik Zakładu: p.o. dr n. biol. Karolina Bajdak-Rusinek tel. wew. 8395,pok. 420; e-mail: kbajdak-rusinek@sum.edu.pl

Ś.p. Dr hab. n. med. Maria Kalina 

Tel.: (32) 208 8549

 

Pracownicy naukowi:

Mgr Agnieszka Włodarczyk - Asystent naukowo-dydaktyczny - tel. wew. 8397, pok. 403; e-mail: awlodarczyk@sum.edu.pl

Lek. med. Estera Dobrzyńska- Asystent naukowo-dydaktyczny - tel. wew. 8397, pok. 403; email: edobrzynska@sum.edu.pl

 

Pracownicy inżynieryjno-techniczni:

Dr n. med. Ewa Gutmajster - tel. wew.8393, e-mail: egutmajster@sum.edu.pl